III Szkolny Konkurs z Języka Angielskiego

        Już kolejny rok z rzędu nasi uczniowie chętnie biorą udział w Szkolnym Konkursie z Języka Angielskiego dla klas IV-VI szkoły podstawowej.

        Celem konkursu było motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego, stworzenie uczniom możliwości sprawdzenie swoich umiejętności językowych we współzawodnictwie z innymi uczniami szkoły, a także rozwijanie uzdolnień i podnoszenie samooceny uczniów.

        W tym roku udział wzięło 18 uczniów z klas IV-VI. Zadanie nie należało do łatwych, bo trzeba było rozwiązać zadania różnego typu: znajomość słownictwa, gramatyki, ale także umiejętność dobrego słuchania i czytania.

Oto wyniki:

I miejsce – Julia Dzieżyk kl. VI
II miejsce – Oliwia Żywica kl. VI
III miejsce – Karolina Sokołowska kl. VI

Gratulujemy i zachęcamy do kolejnych zmagań za rok!