Gratulujemy uzdolnionym wokalnie uczennicom!

Dnia 10 maja nasze uczennice Julia Płocharczyk kl.VI oraz Patrycja Cicha kl.III gimnazjum  jako laureatki gminnych eliminacji konkursu „Kocham śpiewać polskie piosenki”  reprezentowały naszą Gminę Szczytno w Iłowie-Osadzie gdzie spotkali się laureaci 13 gmin z działania „Brama Mazurskiej Krainy”. Patrycja w kategorii klas VII i Gimnazjum pięknie zaprezentowała swoją interpretację piosenki „ Niech żyje bal” rep. Maryli Rodowicz oraz Julia równie pięknie zaśpiewała piosenkę pt. „ Życia mała garść” z rep. Krzysztofa Krawczyka czym wywalczyła sobie I miejsce w kat. IV-VI oraz Grand Prix co oznacza zakwalifikowanie się do Ogólnopolskiego Festiwali Piosenki  „Piosenkobranie” w Opolu.Gratulujemy uzdolnionym wokalnie uczennicom za godną reprezentację naszej Szkoły i Gminy. Życzymy dalszych sukcesów i oczywiście trzymamy kciuki za Julię w występie w Opolu !!!